Figurky
Pro registrované: Přihlaste se Pro nově příchozí: Registrujte se

O co hrajeme?

Hlavní výhraHlavní výhraHlavní výhra
Partner soutěžePartner soutěžePartner soutěže

 

 

Ceny

Hlavní výhry

Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 2

hlavní výhra

Elektrická koloběžka Mi Electric Scooter zrozena s jednoduchým designem, kde každý detail pracuje pro pohodlí a snadné použití. Za účelem poskytnutí nejpohodlnějšího a nejzajímavějšího jízdního zážitku získal skútr pevnou konstrukci se sklopným designem, dlouhá stabilní řídítka a pneumatiky, které pohlcují nárazy. Systém rekuperace energie se spustí při brzdění nebo uvolnění akcelerátoru. Část kinetické energie bude přeměněna na elektřinu k opětovnému použití. Zvyšuje se tak výdrž baterie a zkušenosti uživatelů při nouzovém brzdění.

Sportovní lyže Dynastar

hlavní výhra

Firma Dynastar je tradičním výrobcem lyžařského vybavení od roku 1963. Tyto lyže vznikají na úpatí hory Mont Blanc, v údolí Chamonix, což je zárukou nejvyšší kvality a nejnovějších technologií.

Vysoce výkonná lyže na upravené tratě, inspirovaná slalomovými lyžemi Světového poháru. Sendvičové dřevěné jádro poskytuje optimální preciznost, rovnováhu a stabilitu. Vyměnitelné asymetrické špičky Slant Nose zvyšují odolnost. Speed Omeglass Fluid nabízejí i kratší délky a integrované vázání s nastavením bez nářadí a přináší Vám vzrušující výkon a rychlé a ostré carvingové oblouky.

 

Měsíční výhry

Koloběžky dle vlastního výběru

měsíční výhra

Výherci si mohou vybrat ze tří druhů koloběžek. Všechny koloběžky mají odpružené pneumatiky, konstrukci z kvalitního hliníku, bezpečné brzdy a sklápěcí stojánek. Na výběr jsou koloběžky v různých barevných provedeních pro malé i velké.

 

Týdenní výhry

V soutěži dále hrajeme o spoustu hodnotných cen, mezi které patří sportovní tašky Dynastar, rodinné vstupné do aquaparku Aquapalace Praha, sportovní tašky Dynastar, kreativní výtvarné Creoboxy, permanentky do harrachovského skiareálu a maxifigurky PEZ XXL.

měsíční výhra

Klikněte pro detailní popis dalších výher:

výhra výhra výhra výhra

Výhry se losují každý týden, měsíc a na konci soutěže.

 
Zpět na hlavní stranu