Figurky

O co hrajeme?

Hlavní výhraHlavní výhraHlavní výhra
Partner soutěžePartner soutěžePartner soutěže

 

 

Aquapark Senec

Komplex Aquapark Senec a SAI Wellness Senec je situován ve známém letovisku Sluneční jezera na jižním Slovensku.

 

Svým zaměřením i lokalitou nabízí vynikající celoroční zábavu a relaxaci pro všechny věkové kategorie v příjemném prostředí vyhledávaného střediska. Nabízí vnější i vnitřní celoroční část s množstvím atrakcí. Návštěvníci si mohou užívat celkem 5 vnitřních bazénů, 3 venkovní letní bazény a relaxovat v celoroční spa zóně s vnější vířivkou.

V interiéru Aquaparku se nachází relaxační bazén s teplotou vody 30-32 ° C, ve kterém vás může příjemně překvapit vodní déšť. Čekají tu na Vás i masážní hlavice, vodní chrliče, protiproudy a vzduchový gejzír. Oddechový bazén s teplotou vody 36-38 ° C nabízí příjemné posezení a relaxaci. Oblíbená je hydromasáž, masážní lavice, vodní trysky a perličková koupel.

Pro nejmenší je určen dětský vnitřní bazén s 31-stupňovou vodou a venkovní Italský bazén se skluzavkou. Oblíbeným je i animační program, který zaujme nejen děti, ale i dospělé.

Pro odvážlivce je připraven vnitřní 76 metrů dlouhý oranžovo-modrý tobogán s vlastním dojezdovým bazénem a další skluzavky a tobogany, které jsou součástí letního areálu.

Spojení mezi vnitřní bazénovou halou a vnější částí tvoří celoroční průplavový bazén s teplotou vody do 32 ° C, kde najdeme masážní lavice, vodní chrlič, vodní deštník, vodní trysky, protiproudy a vzduchový gejzír. Návštěvníci do něj mohou proplouvat přes otvor v zasklené fasádě.

www.aquaparksenec.sk

 
Zpět na hlavní stranu