Figurky

O co hrajeme?

Hlavní výhraHlavní výhraHlavní výhra
Partner soutěžePartner soutěžePartner soutěže

 

 

MODELÍNY PLAYFOAM® OD PEXI

Společnost PEXI se od roku 2006 zabývá distribucí her a hraček do obchodů v ČR a SR od výrobců z Evropy i z USA. Mezi její nejnovější hračku patří sběratelská vajíčka s modelínou PlayFoam® PALS.

PlayFoam® - je neobyčejná modelína, která dělá radost dětem a ubírá starosti s úklidem maminkám.
S originální modelínou PlayFoam® máte jistotu, že vyrobíte úžasné výtvory a užijete spoustu zábavy, a že se po chvilce hraní modelína nerozpadne a nebude lepit na ruce.

PlayFoam® PALS
- cool překvapení a kreativní hmota v jednom!
Překvapení se schovává ve vajíčku s lehoučkou modelínou. Super modelína je navíc nešpinivá, netoxická a nevysychá. Je určená pro děti od 3 let do 12 let. Z modelíny vytvoříte vše, co Vás napadne a uklidíte ji za několik okamžiků.

V první sérii PALS – Přátelé z divočiny najdeš 12 zvířátek z divoké přírody, která umí společně rozjet skvělou hrací párty. Připoj se k nim a zažij skvělou zábavu. U každého zvířátka můžeš navzájem měnit hlavy a těla a vytvořit tak nekonečné kreace.

Nenech se omezovat a vymysli nejbláznivější zvířátka všech dob! Nevzdávej hledání všech zvířátek! Vyměňuj s kamarády zvířátka, která Ti chybí a zkompletuj celou sérii přátel z divočiny!

Aby toho nebylo málo, tak jako odměna za vytrvalost na tebe čekají vzácné ZLATÉ prémiové druhy. Najdi je přímo ve vajíčku, nebo si je vyměňuj s kamarády a udělej svou sbírku ještě hodnotnější.

www.playfoam.cz

 
Zpět na hlavní stranu