PEZ Česká republika
 
 

Soutěže

Udělej ze sebe PEZáka a vyfoť se

Vaše oblíbená fotosoutěž je zpátky. Před samotným focením budete muset zapojit i trochu šikovnosti.

Jak soutěžit:

Postupně vám budeme na naší facebookové stránce nabízet obrázky figurek PEZ, které si nejdříve stáhnete, poté vytisknete na papír, vezmete nůžky a pěkně po obvodu vystřihnete hlavu figurky. Pak už stačí jen připevnit dřívko nebo jakýkoliv jiný držáček a můžete se s maskou vyfotit. Na autory 3 nejlepších snímků čeká PEZ XXL figurka.

Fotografie vašich PEZáků posílejte na email: soutez@pez.cz do 15. 11. 2019.

 Soutěžte s námi o spoustu báječných cen

1. září 2019 startuje velká spotřebitelská soutěž, kde hrajeme o spoustu hodnotných cen, mezi které patří elektrické koloběžky Xiaomi, lyže a sportovní vybavení Dynastar, rodinné vstupné do Aqualandu Moravia, poukaz do lyžařského střediska v Harrachově a spousta dárkových balíčků PEZ.

Jak soutěžit:

Nakup Hroznový cukr PEZ a připrav si kód z výrobku, který je vytištěn na vnitřní straně roličky. Zaregistruj se na www.pez.cz a průběžně zadávej své další kódy z nákupů. Výhry se losují každý týden, měsíc a na konci soutěže.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ OD 1. ZÁŘÍ do 15. PROSINCE 2019.

Více informací najdeš zde

 Letní výtvarná soutěž

Vyzdobte si omalovánky

Omalovánky vytiskněte, vezměte barevné pastelky a obrázek vymalujte. Až budete mít obrázek vybarvený, připravte si štangličky PEZ a omalovánku podle své fantazie vyzdobte.

Kytky

Abeceda

Motýli

Windsurfing

Svá výtvarná dílka vyfoťte a pošlete nám je na soutez@pez.cz do konce prázdnin.

 SBÍREJ VŠECHNY a vyhraj spoustu báječných cen

1. května 2019 odstartovala velká spotřebitelská soutěž, kde hrajeme o spoustu hodnotných cen. Na výherce hlavní ceny čeká prvotřídní tablet dle vlastního výběru! Rozhodnout se může mezi iPadem mini a Samsungem Galaxy Tab S5e. V měsíční výhře na vás čeká herní konzole. V soutěži dále hrajeme o sportovní tašky Dynastar, rodinné vstupné do Aqualandu Moravia, sada nanobrouků Hexbug, svačinové boxy Tupperware a exkluzivní figurky PEZ XXL.

Jak soutěžit:

Nakup PEZ figurky s motivem postaviček Pokémon nebo Pets 2 (Tajný život mazlíčků 2) a připrav si kód z výrobku, který je vytištěn na zadní straně obalu. Zaregistruj se na www.pez.cz a průběžně zadávej své další kódy z nákupů. Výhry se losují každý týden, měsíc a na konci soutěže.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ DO 15. ČERVENCE 2019.

Více informací najdeš zde

 Jarní fotosoutěž

Vyhrajte dětské odrážedlo.

Vezměte figurky PEZ do přírody, na zahradu či na procházku lesem. Odborná porota pak vybere jednoho vítěze, který získá výše uvedenou odměnu.

Své fotografie posílejte na soutez@pez.cz do konce května.

 Vánoční soutěž

Získejte PEZ XXL figurku Tučňáka.

Vaším úkolem je vyfotit sebe nebo figurky PEZ během zimních nebo vánočních radovánek. Jestli zvolíte fotku na horách, u stromečku, s dárky nebo zajdete ven, je čistě na vás. Na 3 nejpovedenější fotky čeká uvedená odměna.

Své fotografie posílejte na soutez@pez.cz do 31. 12. 2018

 Probuď v sobě stavitele

Vezmi PEZ bonbóny, zapoj svoji fantazii a postav cokoliv tě napadne. Do stavění můžeš použít i oblíbené hračky.

Své fotografie posílejte na soutez@pez.cz do 31. 10. 2018. Na 3 nejpovedenější výtvory čekají robotické nanobrouci.

 Soutěžte s námi o spoustu báječných cen

10. září 2018 odstartovala velká spotřebitelská soutěž, kde hrajeme o spoustu hodnotných cen, mezi které patří iPad, bezdrátová sluchátka SONY, chytré hodinky Galaxy Watch, lyže a sportovní vybavení Dynastar, výtvarné Creoboxy, rodinné vstupné na Aqualandu Moravia, svačinové boxy a lahve Tupperware a spousta dárkových balíčků PEZ.

Jak soutěžit:

Nakup Hroznový cukr PEZ a připrav si kód z výrobku, který je vytištěn na vnitřní straně roličky. Zaregistruj se na www.pez.cz a průběžně zadávej své další kódy z nákupů. Výhry se losují každý týden, měsíc a na konci soutěže.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ OD 10. ZÁŘÍ do 10. PROSINCE 2018.

Více informací najdeš zde

 Soutěž - omalovánka

Máme pro vás novou letní soutěž.

Vytiskni si naši omalovánku, vybarvi ji pastelkami nebo fixami.

Pak ji vyfoť a pošli na mail: soutez@pez.cz do konce prázdnin.

Na tři nejpovedenější omalovánky čekají PEZ XXL figurky Mimoni.

 SBÍREJ VŠECHNY a vyhraj spoustu báječných cen

14. dubna 2018 odstartovala velká spotřebitelská soutěž, kde hrajeme o spoustu hodnotných cen, mezi které patří robotický vysavač, Xbox, mobilní telefony Huawey, rodinné vstupné do Aqualandu Moravia, sady pyžamožroutů, sady nanobrouků Hexbag, modelíny PlayFoam, kolekce PC her Špidla, sady chlebníčku a láhve Tupperware, balíčky PEZ a figurky PEZ XXL.

Jak soutěžit:

Nakup PEZ figurky s motivem filmů Prasátko Peppa, Jurský park, Mimoni nebo 6-ti kusové balení PEZ štangliček a připrav si kód z výrobku, který je vytištěn na zadní straně obalu. Zaregistruj se na www.pez.cz a průběžně zadávej své další kódy z nákupů. Výhry se losují každý týden, měsíc a na konci soutěže.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ DO 31. ČERVENCE 2018.

Více informací najdeš zde

 Vytvoř mozaiku PEZ

Nová soutěž pro šikovné ruce

Máme pro vás novou soutěž, kde můžete zapojit svoji fantazii a tvořivost. Vytvořte z cihliček PEZ mozaiku a hotový obrázek vyfoťte.Jestli vytvoříte vaše dílo jen z cihliček nebo si na pomoc vezmete i pastelky, je čistě na vás. Inspirovat se můžete v naší ukázce, kde jsme do dokreslili sluníčko, mráček, kytkám stonek a listy.

Svoje dílka nám posílejte do 30. 3. na emailovou adresu soutez@pez.cz

Na 3 nejpovedenější mozaiky čeká sladká odměna.