PEZ Česká republika
 
 

Soutěže

Soutěž PEZ SPORTUJEME RÁDI pro mateřské školy

16. ledna 2023 začíná hlasování v celorepublikové výtvarné soutěži pro děti předškolního věku na téma sport a pohybová aktivita dětí – které mají děti ztvárnit ve svých výtvarných dílech. Smyslem projektu je pomoci mateřským školám s edukací rodičů a dětí v oblasti správného pohybu a přínosu sportovních aktivit pro zdravý rozvoj dětí a motivovat děti ke cvičení jako formě zábavy.

Jak můžete dát hlas vybrané školce:

Na adrese www.pez.cz/proskolky označte obrázky, pro které chcete hlasovat. Pak zcela dole pod obrázky vyplňte vaše kontaktní údaje a formulář odešlete. Nakonec potvrďte hlasování kliknutím na odkaz, který Vám přijde e-mailem.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ OD 1. LEDNA do 13. ÚNORA 2023.

 Soutěžte s námi o spoustu báječných cen

1. září 2022 startuje velká soutěž, kde hrajeme o spoustu hodnotných cen, mezi které patří elektrické koloběžky Xiaomi, kávovary, sluchátka, vstupné do aquaparků, výtvarné PrimaBoxy a spoustu balíčků s maxifigurkou PEZ XXL.

Jak soutěžit:

Nakupte PEZ figurky s motivem postaviček Mickey Minnie, balení 6 ks štangliček nebo Hroznový cukr PEZ označený nápisem SOUTĚŽ a připravte si kód z výrobku, který je vytištěn na na zadní straně obalu nebo vnitřní straně roličky. Zaregistruj se na www.pez.cz/soutez a průběžně zadávej své další kódy z nákupů. Výhry se losují každý týden, měsíc a na konci soutěže.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ OD 1. ZÁŘÍ do 15. PROSINCE 2022.

 SBÍREJ VŠECHNY a vyhraj spoustu atraktivních cen

1. září 2021 odstartovala velká soutěž s figurkami PEZ a hroznovým cukrem PEZ. Na výherce hlavních cen čeká elektronika dle vlastního výběru za 10.000 Kč. V soutěži dále hrajeme o PEZ balíčky, vstupné do aquaparků, modelíny Playfoam a výtvarné boxy.

Jak soutěžit:

Nakup PEZ figurky s motivem postaviček Mickey and friends, balení 6 ks štangliček (dostupné např. v síti Tesco) nebo Hroznový cukr PEZ. Připrav si kód z výrobku, který je vytištěný na zadní straně obalu nebo vnitřní straně roličky. Zaregistruj se na www.pez.cz/soutez a průběžně zadávej své další kódy z nákupů. Výhry se losují každý týden, měsíc a na konci soutěže.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ DO 15. PROSINCE 2021.

 Soutěžte s námi o spoustu báječných cen

15. září 2020 startuje velká soutěž, kde hrajeme o spoustu hodnotných cen, mezi které patří elektrické koloběžky Xiaomi, sportovní koloběžky s velkými koly, lyže a sportovní vybavení Dynastar, rodinné vstupné do Aquapalace Praha, poukaz do lyžařského střediska v Harrachově, výtvarné CreoBoxy a spousta balíčků s maxifigurkou PEZ XXL.

Jak soutěžit:

Nakup Hroznový cukr PEZ a připrav si kód z výrobku, který je vytištěn na vnitřní straně roličky. Zaregistruj se na www.pez.cz/soutez a průběžně zadávej své další kódy z nákupů. Výhry se losují každý týden, měsíc a na konci soutěže.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ OD 15. ZÁŘÍ do 15. PROSINCE 2020.

 Letní fotosoutěž

Léto ještě zdaleka nekončí a my jsme pro vás připravili fotosoutěž, ve které můžete vyhrát obří dávkovač PEZ v podobě tučňáka.

Posílejte nám fotky s figurkami PEZ z vašich výletů, od vody, z pláže, od moře, z dětských táborů, zkrátka z míst, kde trávíte své prázdniny nebo dovolenou.

Soutěž trvá do konce září, naše porota pak vybere tři autory nejpovedenějších fotek, kteří získají PEZ figurku XXL.

Své fotografie posílejte na soutez@pez.cz nebo vložte na naši facebookovou stránku do 30. 09. 2020.

 SBÍREJ VŠECHNY a vyhraj spoustu báječných cen

11. května 2020 odstartovala velká spotřebitelská soutěž. Na výherce hlavní ceny čeká trampolína s ochrannou sítí a žebříkem. V měsíčních výhrách se na vás těší dětské koloběžky dle vlastního výběru. V soutěži dále hrajeme o maxi figurky PEZ XXL, sportovní tašky Dynastar, vstupné do Aquapalace Praha, sadu nanobrouků Hexbug a svačinové boxy Tupperware.

Jak soutěžit:

Nakup PEZ figurky s motivem postaviček Mimoni a připrav si kód z výrobku, který je vytištěn na zadní straně obalu. Zaregistruj se na www.pez.cz/soutez a průběžně zadávej své další kódy z nákupů. Výhry se losují každý týden, měsíc a na konci soutěže.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ DO 9. SRPNA 2020.

 Jarní fotosoutěž

Chcete vyhrát obří dávkovač štangliček PEZ v podobě tučňáka?

Vyfoťte PEZ figurky, jak s vámi doma tráví čas, třeba při hraní nebo při učení.

Soutěž trvá do konce května, naše porota pak vybere tři autory nejpovedenějších fotek, kteří získají PEZ figurku XXL.

Své fotografie posílejte na soutez@pez.cz nebo vložte na naši facebookovou stránku do 31. 05. 2020.

 Vánoční fotosoutěž

Získejte sadu nanobrouků.

Vaším úkolem je vyfotit figurky PEZ u vánočního stromečku, svátečního stolu, na výletě v zasněžené krajině nebo jednoduše tam, kam se o Vánocích vydáte.

Své fotografie posílejte na soutez@pez.cz nebo vložte na naši facebookovou stránku do 15. 01. 2020.

 Udělej ze sebe PEZáka a vyfoť se

Vaše oblíbená fotosoutěž je zpátky. Před samotným focením budete muset zapojit i trochu šikovnosti.

Jak soutěžit:

Postupně vám budeme na naší facebookové stránce nabízet obrázky figurek PEZ, které si nejdříve stáhnete, poté vytisknete na papír, vezmete nůžky a pěkně po obvodu vystřihnete hlavu figurky. Pak už stačí jen připevnit dřívko nebo jakýkoliv jiný držáček a můžete se s maskou vyfotit. Na autory 3 nejlepších snímků čeká PEZ XXL figurka.

Fotografie vašich PEZáků posílejte na email: soutez@pez.cz do 15. 11. 2019.

 Letní výtvarná soutěž

Vyzdobte si omalovánky

Omalovánky vytiskněte, vezměte barevné pastelky a obrázek vymalujte. Až budete mít obrázek vybarvený, připravte si štangličky PEZ a omalovánku podle své fantazie vyzdobte.

Kytky

Abeceda

Motýli

Windsurfing

Svá výtvarná dílka vyfoťte a pošlete nám je na soutez@pez.cz do konce prázdnin.