PEZ Česká republika
 
 

PEZ Play

PEZ Play nabízí několik báječných miniher, u kterých si užijete spoustu zábavy a stejně tak se pobavíte s foto aplikacemi, ze kterých můžete výsledek rovnou sdílet na sociální sítě. PEZ Play je k dispozici jak pro Android, tak i pro iOS a stáhnout si ho můžete úplně zdarma.

PEZ Play

Ostrovy světa PEZ

Svět PEZ obsahuje dvě planety, na kterých se nachází několik ostrovů, přičemž každý z nich je uzamknutý klíčem. Abyste mohli na ostrov vstoupit, potřebujete kód pro jeho odemčení.

Kde najdu odemykací kódy?

Pokud si koupíte figurku PEZ se 2 štangličkami bonbónů nebo šestikusové balení štangliček, uvnitř najdete štítek s kódem, který naskenujete do aplikace. Tím se vám otevře nová hra na některém z ostrovů. Ale nebojte, i když zatím nemáte ještě žádný ovocný kód, přesto si s námi můžete zahrát dvě volné hry. Další odemykací kódy můžete také získat za vysoké skóre v odehraných hrách.

 

Podívejte se na video, jak PEZ Play funguje

 

Navštivte ostrovy světa PEZ

PEZ Play - Boxovací ostrov

Boxovací ostrov

Tvým úkolem je sledovat radar ukazující padající meteority a připravit se na místa zásahu. Když budeš mobilem otáčet, můžeš se rozhlížet po ostrově a nasměrovat své boxerky správným směrem. Za každý úspěšný zásah získáváš body. Pokud do tebe některý z meteoritů narazí, ztrácíš život. Jakmile přijdeš o tři životy, hra končí.

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Ostrov rovnováhy

Ostrov rovnováhy

Na tomto ostrově budeš potřebovat hodně šikovnosti, abys udržel potřebnou rovnováhu. Pomocí naklánění mobilu ovládáš figurku, která balancuje na kutálející se kouli. Tvým úkolem je nasbírat co nejvíce červených bonbónů PEZ a zároveň se vyhýbat padajícím kamenům. Ale dávej pozor, abys nepřepadl přes hranu ostrova.

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Puzzle ostrov

Puzzle ostrov

Nejdříve si pečlivě prohlédni obrázek, který budeš skládat. Pak se obraz rozpadne na dlaždice a ty musíš v časovém limitu složit vše do původního stavu. Prstem přesouvej dlaždice tak, abys složil původní obrázek. Pokud si nebudeš pamatovat předlohu, stačí se dotknout ikony otazníku a obrázek se ti na chvíli ukáže.

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Pogo ostrov

Pogo ostrov

Na hrací šachovnici se pohybují čtyři figurky, které skákáním na pogo tyčích obarvují hrací políčka do svých barev a získávají za to body. Tvým úkolem je prstem ovládat červenou figurku a snažit se získávat políčka pro sebe. Pokud se na hrací ploše objeví balíček, musíš ho sebrat jako první a tím na chvíli zablokuješ své soupeře. Hra končí po vypršení časového limitu.

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Lávový ostrov

Lávový ostrov

Pojďte si zaházet na obruče uprostřed bájné řeky, kterou teče hořící láva. Tvým úkolem je v časovém limitu zasáhnout co nejvíce obručí. Počet bodů závisí na tom, kam se trefíš. Čím menší obruč, tím více bodů. Posledních pět sekund hry je bonusových a za strefenou obruč získáváš 2x více bodů.

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Ostrov padajících kamenů

Ostrov padajících kamenů

V této hře se z tebe stane kapitán vesmírné lodě, která odráží rej padajících asteroidů. Kosmickou loď ovládáš posouváním vlevo a vpravo a tvým úkolem je asteroidy odrážet, za což získáváš body. Pokud asteroid neodrazíš, propadne dolů a zasáhne komunikační satelit, který řídí důležité věci na planetě. Ty tím ztrácíš jeden ze tří životů.

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Ostrov bonbónů

Ostrov bonbónů

Naším úkolem je krmit barevné postavičky PEZ stejnou barvou bonbónů jako jsou ony samy. Hladové figurky přicházejí čím dál tím rychleji a i my musíme rychle klikat na správnou barvu bonbónů.

K odemčení použij jahodový kód

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Ostrov legrace

Ostrov legrace

Nejdříve si vybereme jedno ze šesti druhů ovoce, ve které se chcete proměnit, poté zamíříme foťák v mobilu na náš obličej a zmáčkneme spoušť. A když uděláme pořádnou grimasu, začne ta pravá zábava.

K odemčení použij citronový kód

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Ostrov liján

Ostrov lián

Vidíme první figurku, která visí vzhůru nohama a podává nám ruku. Naším úkolem je kliknout v pravý čas tak, aby se mohla chytnout další figurka právě v okamžiku, kdy se kolem ní liána zhoupne.

K odemčení použij mangový kód

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Ostrov módy

Ostrov módy

Naším úkolem je obléci postavičku tak, aby byla nejen krásná, ale i zábavná. Začneme oblečením, pak vybereme brýle a nakonec něco na hlavu. Výsledek můžeme uložit nebo nasdílet na sociální sítě.

K odemčení použij malinový kód

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Ostrov stavitelů

Ostrov stavitelů

V této hře se budeme snažit postavit co nejvyšší zeď z cihliček bonbónů. Přijíždějící bonbóny musíme zastavit ve správný okamžik, aby cihličky seděly přesně na sobě. Pokud postavíte řadu nepřesně, cihličky zmizí.

K odemčení použij třešňový kód

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Dobrodružný ostrov

Dobrodružný ostrov

Připravte si ostrý zrak, perfektní paměť a přesnou mušku. Budeme opakovat pořadí praskajících barevných balónků, které se postupně zobrazují. Hra budou stále rychlejší a delší na zapamatování.

K odemčení použij pomerančový kód

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Skákací ostrov

Skákací ostrov

Na tomto ostrově na nás čekají dvě figurky, které točí švihadlem a naším úkolem je ovládat další figurku a snažit se udělat co nejvíce přeskoků. Ale pozor! Otáčení se zrychluje a občas změní rytmus.

K odemčení použij jahodový kód

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Foto modul

Foto modul

Na displeji vidíme foto místa, kde se právě nacházíme a v něm figurku PEZ. Tu můžeme různě posouvat, otáčet nebo zvětšovat. Až si figurku vyladíme, můžeme ji vyfotit a sdílet na sociálních sítích.

K odemčení použij jahodový kód

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Angry Birds

Angry birds - minihra

Přesně v okamžik, kdy měl v kinech premiéru film Angry Birds, vydal PEZ stejnojmenou minihru. Na všech třech figurkách naštvaných ptáků, které jsou v prodeji, najdete speciální kód, ten naskenujete do aplikace minihry a otevřou se vám tím nové levely. Každá figurka má jedinečný kód, který ji přivede k životu.

K odemčení použij kód z dávkovače

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Transformers

Transformers - minihra

Nový díl filmu ze série Transformers ještě ani nezamířil do kin, ale dávkovače PEZ s postavičkami Bumblebee, Optimus Prime a Grimlock jsou již v prodeji. Tentokrát však budou Transforměři vyzbrojeni velmi zvláštním doplňkem, speciálním kódem, který otevírá zcela nové dimenze. Jednoduše stáhněte bezplatnou aplikaci PEZ Play, naskenujte kód z dávkovače a nechte rozjet zábavu.

Vzrušující závod na vás už čeká, musíte se v něm vyhnout překážkám, zatímco hra neustále zrychluje. Na závodní dráze se objevují také bonbóny PEZ - čím více jich nasbíráte, tím více bodů získáváte. Na konci hry se díky rozšířené realitě můžete spolu s vybraným Transformerem společně vyfotit!

K odemčení použij kód z dávkovače