PEZ Česká republika
 
 

Soutěže

Vánoční soutěž

Získejte PEZ XXL figurku Tučňáka.

Vaším úkolem je vyfotit sebe nebo figurky PEZ během zimních nebo vánočních radovánek. Jestli zvolíte fotku na horách, u stromečku, s dárky nebo zajdete ven, je čistě na vás. Na 3 nejpovedenější fotky čeká uvedená odměna.

Své fotografie posílejte na soutez@pez.cz do 31. 12. 2018

 Probuď v sobě stavitele

Vezmi PEZ bonbóny, zapoj svoji fantazii a postav cokoliv tě napadne. Do stavění můžeš použít i oblíbené hračky.

Své fotografie posílejte na soutez@pez.cz do 31. 10. 2018. Na 3 nejpovedenější výtvory čekají robotické nanobrouci.

 Soutěžte s námi o spoustu báječných cen

10. září 2018 odstartovala velká spotřebitelská soutěž, kde hrajeme o spoustu hodnotných cen, mezi které patří iPad, bezdrátová sluchátka SONY, chytré hodinky Galaxy Watch, lyže a sportovní vybavení Dynastar, výtvarné Creoboxy, rodinné vstupné na Aqualandu Moravia, svačinové boxy a lahve Tupperware a spousta dárkových balíčků PEZ.

Jak soutěžit:

Nakup Hroznový cukr PEZ a připrav si kód z výrobku, který je vytištěn na vnitřní straně roličky. Zaregistruj se na www.pez.cz a průběžně zadávej své další kódy z nákupů. Výhry se losují každý týden, měsíc a na konci soutěže.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ OD 10. ZÁŘÍ do 10. PROSINCE 2018.

Více informací najdeš zde

 Soutěž - omalovánka

Máme pro vás novou letní soutěž.

Vytiskni si naši omalovánku, vybarvi ji pastelkami nebo fixami.

Pak ji vyfoť a pošli na mail: soutez@pez.cz do konce prázdnin.

Na tři nejpovedenější omalovánky čekají PEZ XXL figurky Mimoni.

 SBÍREJ VŠECHNY a vyhraj spoustu báječných cen

14. dubna 2018 odstartovala velká spotřebitelská soutěž, kde hrajeme o spoustu hodnotných cen, mezi které patří robotický vysavač, Xbox, mobilní telefony Huawey, rodinné vstupné do Aqualandu Moravia, sady pyžamožroutů, sady nanobrouků Hexbag, modelíny PlayFoam, kolekce PC her Špidla, sady chlebníčku a láhve Tupperware, balíčky PEZ a figurky PEZ XXL.

Jak soutěžit:

Nakup PEZ figurky s motivem filmů Prasátko Peppa, Jurský park, Mimoni nebo 6-ti kusové balení PEZ štangliček a připrav si kód z výrobku, který je vytištěn na zadní straně obalu. Zaregistruj se na www.pez.cz a průběžně zadávej své další kódy z nákupů. Výhry se losují každý týden, měsíc a na konci soutěže.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ DO 31. ČERVENCE 2018.

Více informací najdeš zde

 Vytvoř mozaiku PEZ

Nová soutěž pro šikovné ruce

Máme pro vás novou soutěž, kde můžete zapojit svoji fantazii a tvořivost. Vytvořte z cihliček PEZ mozaiku a hotový obrázek vyfoťte.Jestli vytvoříte vaše dílo jen z cihliček nebo si na pomoc vezmete i pastelky, je čistě na vás. Inspirovat se můžete v naší ukázce, kde jsme do dokreslili sluníčko, mráček, kytkám stonek a listy.

Svoje dílka nám posílejte do 30. 3. na emailovou adresu soutez@pez.cz

Na 3 nejpovedenější mozaiky čeká sladká odměna.

 Vánoční soutěž

Hrajeme o Tupperware set, kuličkovou modelínu a PEZ XXL figurku.

Vaším úkolem je vyfotit sebe nebo figurky PEZ během vánočních svátků. Jestli zvolíte fotku u stromečku, s dárky nebo zajdete ven, je čistě na vás. Na 3 nejpovedenější fotky čeká uvedená odměna.

Své fotografie posílejte na soutez@pez.cz do 6. 1. 2018