Soutěže

SBÍREJ VŠECHNY a vyhraj spoustu báječných cen

14. dubna 2018 odstartovala velká spotřebitelská soutěž, kde hrajeme o spoustu hodnotných cen, mezi které patří robotický vysavač, Xbox, mobilní telefony Huawey, rodinné vstupné do Aqualandu Moravia, sady pyžamožroutů, sady nanobrouků Hexbag, modelíny PlayFoam, kolekce PC her Špidla, sady chlebníčku a láhve Tupperware, balíčky PEZ a figurky PEZ XXL.

Jak soutěžit:

Nakup PEZ figurky s motivem filmů Prasátko Peppa, Jurský park, Mimoni nebo 6-ti kusové balení PEZ štangliček a připrav si kód z výrobku, který je vytištěn na zadní straně obalu. Zaregistruj se na www.pez.cz a průběžně zadávej své další kódy z nákupů. Výhry se losují každý týden, měsíc a na konci soutěže.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ DO 31. ČERVENCE 2018.

Více informací najdeš zde

 Vytvoř mozaiku PEZ

Nová soutěž pro šikovné ruce

Máme pro vás novou soutěž, kde můžete zapojit svoji fantazii a tvořivost. Vytvořte z cihliček PEZ mozaiku a hotový obrázek vyfoťte.Jestli vytvoříte vaše dílo jen z cihliček nebo si na pomoc vezmete i pastelky, je čistě na vás. Inspirovat se můžete v naší ukázce, kde jsme do dokreslili sluníčko, mráček, kytkám stonek a listy.

Svoje dílka nám posílejte do 30. 3. na emailovou adresu soutez@pez.cz

Na 3 nejpovedenější mozaiky čeká sladká odměna.

 Vánoční soutěž

Hrajeme o Tupperware set, kuličkovou modelínu a PEZ XXL figurku.

Vaším úkolem je vyfotit sebe nebo figurky PEZ během vánočních svátků. Jestli zvolíte fotku u stromečku, s dárky nebo zajdete ven, je čistě na vás. Na 3 nejpovedenější fotky čeká uvedená odměna.

Své fotografie posílejte na soutez@pez.cz do 6. 1. 2018

 Soutěžte s námi o spoustu báječných cen

1. září 2017 odstartovala velká spotřebitelská soutěž, kde hrajeme o spoustu hodnotných cen, mezi které patří hoverboard Ultrascooter Ninebot mini, tablet Lenovo, dětský podvodní skútr, dron s kamerou, mikroroboti HexBUG, kuličkové plastelíny, svačinové plastové boxy, povlečení s motivem Shreka, edice PC her Špidla, čepice Brekka, háčkované hračky Pebble, sady psacích potřeb, výtvarné sady a spousta dárkových balíčků PEZ.

Jak soutěžit:

Nakup PEZ Hroznový cukr a připrav si kód z výrobku, který je vytištěn na vnitřní straně roličky. Zaregistruj se na www.pez.cz a průběžně zadávej své další kódy z nákupů. Výhry se losují každý týden, měsíc a na konci soutěže.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ OD 1. ZÁŘÍ do 30. LISTOPADU 2017.

Více informací najdeš zde

 Udělej ze sebe PEZáka a vyfoť se

Vaše oblíbená fotosoutěž je zpátky. Před samostným focením budete muset zapojit i trochu šikovnosti a tvořivosti.

Jak soutěžit:

Postupně vám budeme na naší facebookové stránce nabízet obrázky figurek PEZ, které si nejdříve stáhnete, poté vytisknete na papír, vezmete nůžky a pěkně po obvodu vystřihnete hlavu figurky. Pak už stačí jen připevnit dřívko nebo jakýkoliv jiný držáček a můžete se s maskou vyfotit. Na autory 3 nejlepších snímků čekají PC hry Špidla, modelína PlayFoam a PEZ XXL figurka.

Fotografie vašich PEZáků posílejte na email: soutez@pez.cz do 30. září 2017.

 Výtvarná soutěž

Máme pro vás letní výtvarnou soutěž, stačí když nám nakreslíte, KDE BUDETE O PRÁZDNINÁCH.

Na autory nejlepších obrázků čekají fixy + tričko Centropen, modelína PlayFoam a PEZ XXL figurka.

Obrázky posílejte na email: soutez@pez.cz do 31. srpna 2017.

 Pohádková soutěž

Napište nám vlastní příběh a vyhrajte báječné ceny. Naši známí Šerynka a Lemondík zavítali do světa PEZ Play a navštívili své barevné kamarády. Spolu s nimi se můžete vydat na jeden ze sedmi ostrovů a prožít neopakovatelné dobrodružství a spoustu zábavy. Je na vás, jaký ostrov navštívíte a o čem váš příběh bude.

Pokud jste svět PEZ Play ještě nenavštívili, více informací najdete na www.pez.cz/pez-play.

Pro autory třech nejlepších příběhů máme jako odměnu připravenu jednu těchto cen: Tupperware set, PlayFoam modelína, PEZ XXL figurka.

Pohádky nám posílejte do 30. června 2017 na emailovou adresu soutez@pez.cz.