PEZ Česká republika
 
 

PEZ Play

PEZ Play nabízí několik báječných miniher, u kterých si užijete spoustu zábavy a stejně tak se pobavíte s foto aplikacemi, ze kterých můžete výsledek rovnou sdílet na sociální sítě. PEZ Play je k dispozici jak pro Android, tak i pro iOS a stáhnout si ho můžete úplně zdarma.

PEZ Play

Ostrovy světa PEZ

Svět PEZ obsahuje celkem 7 ostrovů, přičemž každý z nich střeží jedna ovocná postavička. Abyste mohli na ostrov vstoupit, potřebujete ovocný kód.

Kde najdu ovocné kódy?

Pokud si koupíte figurku PEZ se 2 štangličkami bonbónů nebo šestikusové balení štangliček, uvnitř najdete štítek s ovocným kódem, který naskenujete do aplikace. Tím se vám otevře nová hra na jednom ze šesti ostrovů. Ale nebojte, i když zatím nemáte ještě žádný ovocný kód, přesto si s námi můžete zahrát dvě volné hry.

 

Podívejte se na video, jak PEZ Play funguje

 

Navštivte ostrovy světa PEZ

PEZ Play - Ostrov bonbónů

Ostrov bonbónů

Naším úkolem je krmit barevné postavičky PEZ stejnou barvou bonbónů jako jsou ony samy. Hladové figurky přicházejí čím dál tím rychleji a i my musíme rychle klikat na správnou barvu bonbónů.

K odemčení použij jahodový kód

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Ostrov legrace

Ostrov legrace

Nejdříve si vybereme jedno ze šesti druhů ovoce, ve které se chcete proměnit, poté zamíříme foťák v mobilu na náš obličej a zmáčkneme spoušť. A když uděláme pořádnou grimasu, začne ta pravá zábava.

K odemčení použij citronový kód

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Ostrov liján

Ostrov lián

Vidíme první figurku, která visí vzhůru nohama a podává nám ruku. Naším úkolem je kliknout v pravý čas tak, aby se mohla chytnout další figurka právě v okamžiku, kdy se kolem ní liána zhoupne.

K odemčení použij mangový kód

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Ostrov módy

Ostrov módy

Naším úkolem je obléci postavičku tak, aby byla nejen krásná, ale i zábavná. Začneme oblečením, pak vybereme brýle a nakonec něco na hlavu. Výsledek můžeme uložit nebo nasdílet na sociální sítě.

K odemčení použij malinový kód

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Ostrov stavitelů

Ostrov stavitelů

V této hře se budeme snažit postavit co nejvyšší zeď z cihliček bonbónů. Přijíždějící bonbóny musíme zastavit ve správný okamžik, aby cihličky seděly přesně na sobě. Pokud postavíte řadu nepřesně, cihličky zmizí.

K odemčení použij třešňový kód

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Dobrodružný ostrov

Dobrodružný ostrov

Připravte si ostrý zrak, perfektní paměť a přesnou mušku. Budeme opakovat pořadí praskajících barevných balónků, které se postupně zobrazují. Hra budou stále rychlejší a delší na zapamatování.

K odemčení použij pomerančový kód

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Skákací ostrov

Skákací ostrov

Na tomto ostrově na nás čekají dvě figurky, které točí švihadlem a naším úkolem je ovládat další figurku a snažit se udělat co nejvíce přeskoků. Ale pozor! Otáčení se zrychluje a občas změní rytmus.

K odemčení použij jahodový kód

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Foto modul

Foto modul

Na displeji vidíme foto místa, kde se právě nacházíme a v něm figurku PEZ. Tu můžeme různě posouvat, otáčet nebo zvětšovat. Až si figurku vyladíme, můžeme ji vyfotit a sdílet na sociálních sítích.

K odemčení použij jahodový kód

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Angry Birds

Angry birds - minihra

Přesně v okamžik, kdy měl v kinech premiéru film Angry Birds, vydal PEZ stejnojmenou minihru. Na všech třech figurkách naštvaných ptáků, které jsou v prodeji, najdete speciální kód, ten naskenujete do aplikace minihry a otevřou se vám tím nové levely. Každá figurka má jedinečný kód, který ji přivede k životu.

K odemčení použij kód z dávkovače

Podívej se na video

 

 

PEZ Play - Transformers

Transformers - minihra

Nový díl filmu ze série Transformers ještě ani nezamířil do kin, ale dávkovače PEZ s postavičkami Bumblebee, Optimus Prime a Grimlock jsou již v prodeji. Tentokrát však budou Transforměři vyzbrojeni velmi zvláštním doplňkem, speciálním kódem, který otevírá zcela nové dimenze. Jednoduše stáhněte bezplatnou aplikaci PEZ Play, naskenujte kód z dávkovače a nechte rozjet zábavu.

Vzrušující závod na vás už čeká, musíte se v něm vyhnout překážkám, zatímco hra neustále zrychluje. Na závodní dráze se objevují také bonbóny PEZ - čím více jich nasbíráte, tím více bodů získáváte. Na konci hry se díky rozšířené realitě můžete spolu s vybraným Transformerem společně vyfotit!

K odemčení použij kód z dávkovače